Temmuz Haberleri

Mercedes Benz A180 büyük ikramiyesi Lefkoşa’ya gitti.

20 Temmuz 2015 tarihli Devlet Piyangosu özel çekilişinin büyük ikramiyelerinden Mercedes Benz A180 Lefkoşa'ya "38709" numaralı bilete isabet etti.

Girne Antik Liman'da Pembe Düzovalı’nın sunumu ile canlı yayında çekilen Devlet Piyangosu’nda Mercedes Benz A180 Lefkoşa’ya "38709" numaralı bilete, 100 Bin TL büyük ikramiye Güzelyurt’a “09884” numaralı bilete, 30 Bin TL’lik ikramiye Güzelyurt’a “60215” numaralı bilete, 20 Bin TL’lik ikramiye Girne’ye “09159” numaralı bilete isabet etti.

Diğer tüm ikramiye tutarları da bir çok bölgemize isabet ederek tüm ülkemize dağıldı.Toplam 190.000 TL’lik ödül ve Mercedes Benz A180'ni bu özel çekilişte dağıtan Piyangolar Birimi, tüm halkımıza teşekkür etti.

Mişon: “Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi sorumlusu Yudum Mişon, “20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı” dolayısı ile gerçekleşen özel çekilişte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına ve halkımıza teşekkür etti.

Mişon, Piyangolar Birimi Merkezinden yaptığı açıklamada;

“Halkımızın Devlet Piyangosu’na göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı çok mutlu oldum. Rekor sayıda bilet satarak, ülkemiz sınırları içinde en yüksek bilet sayısına ulaşmamız bize oldukça gurur verdi. Canlı yayında çıkana kadar çektiğimiz Devlet Piyangosu’nun ikramiyeleri de ülkemizin dört bir yanında sahiplerini buldu.

Tüm çekilişlerimizde ve özellikle 20 Temmuz özel çekilişimizde görevde olan ekip arkadaşlarım ile gurur duyduğumu söylemeden de geçemeyceğim. Günlerce mesai dinlemeden gönüllerince, gece ve gündüz dinlemeden çalışan tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.”dedi

Devlet Piyangosu ikramiyeleri sahiplerini buldu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Devlet Piyangosu 20 Temmuz çekilişini büyük bir heyecan ile gerçekleştirdi.

Girne Antik Liman'da Pembe Düzovalı’nın sunumu ile canlı yayında çekilen Devlet Piyangosu’nda Mercedes Benz A180'ni kazanan numara "38709" ve 100 Bin TL büyük ikramiyeyi kazanan numara “09884” oldu. Toplam 190.000 TL’lik ödül ve Mercedes Benz A180'ni veren Devlet Piyangosu kazandırmaya devam ediyor.

Çekilişte, Pembe Düzovalı’nın eşsiz sunumuna “Gençlik Dairesi Paşaköy Gençlik Merkezi Halk Dansları Topluluğu”nun oluşturduğu gençlerimiz eşlik etti. Devlet Piyangosu 20 Temmuz özel çekilişin ardından gerçekleştirilen Grup Rast konseri da oldukça büyük ilgi gördü.