Kasım Haberleri

2 Milyon TL’nin talihlisi ortaya çıktı

Türkiye Cumhuriyeti Mill Piyangosu’nun 09 Kasım 2015 tarihli çekilişinde “216086” numaralı tam bilete isabet eden ve KKTC’de olduğu açıklanan 2 Milyon TL’nin talihlisi belli oldu.

Lefkoşa Bayilerinden Ahmet Yürüyen adlı bayiinin sattığı bilete isabet eden ikramiyenin talihlisi, Türk Bankası Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu aracılığıyla biletini, Piyangolar Birimi Müdürü Biray Deliceırmak’a ibraz etti.

Deliceırmak: Güle güle kullansın
Piyangolar Birimi Müdürü Biray Deliceırmak kazanan talihliyi kutladığını ve ikramiyesini güle güle harcamasını temenni ettiğini söyledi. TC Milli Piyangosu’nun son dört çekilişinin, üçünün KKTC’ye çıktığına dikkat çeken Deliceırmak, vatandaşları TC ve KKTC Devlet Piyangosu alarak şanslarını denemelerini diledi.

2.000.000₺ talihlisi henüz ortaya çıkmadı

Türkiye Cumhuriyeti Milli Piyangosu'nun 9 Kasım akşamı gerçekleşen çekilişinde “216086” numaralı tam bilete isabet eden 2.000.000 TL’lik büyük ikramiyenin KKTC’ye çıkmasının yankıları sürerken, kazanan talihli henüz oratya çıkmadı.

Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak, Milli Piyango’nun 2.000.000TL’lik büyük ikramiye talihlisi, Türkiye ile yapılan temaslar sonucunda henüz ortaya çıkmadığını, Tüm vatandaşlarımız biletlerini dikkatle tekrar kontrol etmelerini rica etti.

DP Yeni Yıl Çekilişinde Müthiş İkramiye

KKTC Devlet Piyangosu Yeni Yıl büyük ikramiyesi 1.000.000₺

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirilen Devlet Piyangosu’nun Yeni Yıl çekilişinde 1.000.000₺ büyük ikramiye veriyor. Toplam 2.208.500₺ ikramiye dağıtacak olan Devlet Piyangosu bu tutar ile rekor kırmış olacak. 25₺’den satışa sunulan Yeni Yıl çekilişi biletleri büyük ilgi görüyor. Tüm ikramiyelerin çıkana kadar çekileceği Yeni Yıl çekilişinde ikramiye yağmuru yaşanacak.
31 Aralık gecesi şans dağıtacak olan Devlet Piyangosu Yeni Yıl çekilşi canlı olarak yayınlanacak.

Piyangolar Birim Sorumlusu Biray Deliceırmak “Bilet almak için son günü beklemeyiniz.”
6 Kasım Cuma günü satışa sunulan Yeni Yıl biletleri bugün (10 Kasım Salı) itibari ile tam 13.900 adet bilet satışına ulaştğını. Satışların böyle sürmesi halinde biletlerin yeni yıl gelmeden tükenme ihtimali olduğunu ve tüm vatandaşlarımızın biletsiz kalmaması için son günü beklememesini söyledi.

31 Aralık Yeni Yıl çekilişi ikramiye listesi aşağıdaki gibidir;

  • 1 Adet - 1.000.000₺
  • 1 Adet - 100.000₺
  • 2 Adet - 25.000₺
  • 2 Adet - 10.000₺
  • 4 Adet - 5.000₺
  • 10 Adet - 1.000₺
  • 10 Adet - 250₺
  • 10 Adet - 100₺
  • 40.000 Adet - 25₺

Milli Piyango yine KKTC’de

TC Milli Piyangosu’nun büyük ikramiyesinin kazanan numarası KKTC’de

Türkiye Cumhuriyeti Milli Piyangosu'nun tam bilete isabet eden büyük ikramiye bileti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Piyangolar Birimi Lefkoşa bayilerinden Ahmet Yürüyen tarafından satıldı.

TC Milli Piyango'nun büyük ikramiyesinin KKTC'ye çıkması sevinçle karşılandı. Türkiye Milli Piyangosu'nun 9 Kasım 2015 akşamı yapılan çekilişinde “2.000.000₺”lik büyük ikramiye “216086” numaralı tam bilete isabet etti.

Tam bilete isabet eden büyük ikramiye bileti KKTC Piyangolar Birimi Lefkoşa bayilerinden Ahmet Yürüyen tarafından satıldı. 2.000.000₺’lik Türkiye Milli Piyangosu'nu kazanan sadece KKTC’den oldu.

Teselli ikramiyeleri sahiplerini buldu
9 Kasım Pazartesi gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinde teselli ikramiyesi kazananlar ikramiyelerini bugün Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak’ın elinden aldı. Adnan Menteş Eren “216083” bilet numarası ile ve Emre Ceyhan “216085” bilet numarası ile teselli ikramiyelerini aldılar.

Piyangolar Birimi şans dağıtmaya devam ediyor
Geçtiğimiz aydan bugüne kadar Devlet Piyangosu’ndan 200.000₺, Kazı Hemen Kazan’Dan 50.000₺, ve yine Milli Piyango’dan 500.000₺ büyük ikramiye veren Piyangolar Birimi şans dağıtmaya devam ediyor.

200.000₺ talihlisi belli oldu

Devlet Piyangosu’nun 5 Kasım 2015 tarihli çekilişinde “32986” numaralı bilete isabet eden 200 bin TL’lik büyük ödül sahibini buldu. Kimliğimi açıklamak istemeyen talihli adına ikramiyeyi Kıbrıs İktisat Bankası LTD adına Şube Müdürü İpek Tabak ve Müşteri İlişkiler Yöneticisi Afet Billur, Piyangolar Birim Sorumlusu Biray Deliceırmak’ın elinden aldılar.

Piyangolar Birimi sorumlusu Biray Deliceırmak yaptığı açıklamada Devlet Piyangosu’nun kazandırmaya devam ettiğini ve yılbaşı biletlerinin de satışa çıktığını açıkladı.

Yeni Yıl çekilişinde büyük ikramiye Bir Milyon Türk Lirası
Dün akşam gerçekleşen 5 Kasım tarihli çekilişte 200.000₺ veren Piyangolar Birimi bir sonraki çekiliş olan Yeni Yıl çekilişinin büyük ikramiyesini 1.000.000₺ ve bilet satış fiyatını 25₺ olarak belirledi. Bugün itibari ile satışa sunulan Yeni Yıl biletlerini ada geneli tüm bayilerden bulabilirsiniz. Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak, Devlet Piyangosu’na gösterilen ilgiden dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür etti ve bol şanslar diledi.

Devlet Piyangosu 340.300₺ dağıttı

200.000₺’lik büyük ikramiye “32986” numaralı bilete isabet etti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından bu akşam gerçekleştirilen Devlet Piyangosu’nun 5 Kasım tarihli çekilişinde 200.000₺ “32986” numaralı bilete isabet etti.

Genç TV’den canlı yayınla çekilen Devlet Piyangosu’nun büyük ikramiyesinin bileti Lefkoşa Bayisi Cemal Şair tarafından satıldı.

Yeni Yıl çekiliş biletleri yarın itibari ile satışa sunulacak
Bu akşam gerçekleşecek 5 Kasım tarihli çekilişte 200.000₺ veren Piyangolar Birimi bir sonraki çekiliş olan Yeni Yıl çekilişinin büyük ikramiyesini 1.000.000₺ ve bilet satış fiyatını 25₺ olarak belirledi. Yarın itibari ile satışa sunulacak olan Yeni Yıl biletlerini ada geneli tüm bayilerden bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için www.kktcpiyangolar.com adresini takip edebilirsiniz.

Resmi sitemizden biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi’nin resmi web sitesi olan www.kktcpiyangolar.com adresinden tüm çekiliş sonuçlarına ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi adresimizden biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız.

Devlet Piyangosu bu akşam 340.300₺ dağıtıyor

Büyük ikramiyenin 200.000₺ ve toplam ödülün 340.300₺ olduğu 5 Kasım Devlet Piyangosu çekilişi bu akşam saat 20:30’da Genç TV ekranlarından canlı yayınlanacak.

5 Kasım çekişi için basılan 50.000 adet biletin 40.500 adeti satılıp, 9.500 adeti satılmamıştır. Siz değerli halkımızı bilgilendirme amaçlı aşağıdaki ekte satılmayan biletlerin seri numarası ve adet sayısı yer almaktadır.

18 Ekim 2015 çekilişine ait satılmayan bilet dökümü indir:


Kazı Hemen Kazan’dan 3.000₺ Kazandı

Zühre Menteş Atmaca isimli vatandaşımız Kazı Hemen Kazan’dan 3.000₺ kazandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Piyangolar Birimi kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Milli Piyago çekilişinden 500.000₺ ikramiye, kendi himayesindeki Kazı Hemen Kazan’dan 50.000₺ ikramiye veren Piyangolar Birimi, Kazı Hemen Kazan’dan bugün 3.000₺ kazanan şanslıya ikramyesini verdi.

Piyangolar Birimi’ne bağlı Kazı Hemen Kazan alan ve 3.000₺ ikramiye kazanan Zühre Menteş Atmaca isimli vatandaşımız bugün Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak’ın elinden ikramiyesini aldı.

Deliceırmak “Yakında yeni seri satışa sunulacak”
Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak, yeni Kazı Hemen Kazan serilerinin hazırlanma aşamasında olduğunu ve en geç 2 hafta içerisinde satışa sunulacağını söyledi.

Devlet Piyangosu Perşembe akşamı çekiliyor

5 Kasım tarihli KKTC Devlet Piyangosu Perşembe akşamı canlı yayında çekiliyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirilen Devlet Piyangosu’nun 5 Kasım tarihli çekilişi Perşembe akşamı şans dağıtıyor.

Büyük ikramiyenin 200.000₺ ve toplam ödülün 340.300₺ olduğu 5 Kasım Devlet Piyangosu Perşembe akşamı saat 20:30’da Genç Tv ekranından canlı yayınlanacak. Ayrıca yeni yıl biletleri satışa çıkacağından devir olamayacağı için büyük ikramiye çıkana kadar çekilecektir.

Deliceırmak “Gösterdiğiniz ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler.”
Tüm halkımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Piyangolar Birimi sorumlusu Biray Deliceırmak, herkesin şansının bol olmasını diledi.

Tüm satılmayan biletler açıklanacak.
Çekiliş günü yani 5 Kasım Peşembe günü satılmayan biletlerin Sayıştaylık tarafından denetlenip onayladığ listesi çekilişten önce şeffaflık ilkesi doğrultusunda Piyangolar Birimi, resmi web sitesinden (www.kktcpiyangolar.com) yayınlanacaktır.

Resmi olmayan Web sitelerini dikkate almayınız.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi’nin resmi web sitesi olan www.kktcpiyangolar.com adresinden tüm çekiliş sonuçlarına ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda artan şikayetler üzerine yapılan araştırma sonucu bir çok özel şirket Piyangolar Birimi onayı olmadan çekiliş sonuçlarını yayınlamaktadır. Bu özel şirketlere ait olan bazı web sitelerini kesinlikle dikkate alınmamasını rica ediyoruz. Özellikle www.devletpiyangosu.com adresinde yer alan sonuçlar yanlış olup konu polis ve mahkemeye taşınmıştır. Bu tip özel şirketlere ait web sitelerinden kontrol edilen biletler kesinlikle atılmaması ve Piyangolar Birimi resmi ağlarından kontrol edilmesi gerekmektedir.