Ağustos Haberleri

KKTC Devlet Piyangosu Çekildi

30 Ağustos 2015 tarihli Devlet Piyangosu'nun 100 bin TL'lik büyük ikramiyesi Girne’ye gitti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Devlet Piyangosu 30 Ağustos Cumartesi saat 18:00'da Genç TV ekranlarında çekildi. Girne bayisi Ozan Günaltay’dan alınan “39294” numaralı bilet 100 Bin TL’lik büyük ikramiyeyi kazandı.

100 Bin TL kazanan talihli ikramiyesini aldı

Piyangolar Birimi, 15 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirdiği Devlet Piyangosu çekilişinin kazananı bugün ikramiyesini aldı.

İsminin açıklanmasını istemeyen talihli 100 Bin TL kazanan “31913” numaralı bileti ile bugün Piyangolar Birimi Merkezi’ne gelerek ikramiyesini aldı. Talihliye 100 Bin TL’lik ikramiyesini Piyangolar Birimi Sorumlusu Yudum Mişon tarafından verildi.

Devlet Piyangosu’nun 20 Temmuz özel çekilişindeki ikramiyelerden birisi olan Mercedes A180 marka araç sahibini buldu.

Lefkoşa Bayilerinden Halil Selçuk’un sattığı “38709” numaralı bilete isabet eden ödülü Mahmut Kekez isimli vatandaş kazandı. Kekez arabasını Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu ve Piyangolar Birim Sorumlusu Yudum Mişon’un elinden aldı.


Kekez; “Çok mutluyum”

Mercedes A180 model arabanın talihlisi Mahmut Kekez yaptığı açıklamada, bu ödülü kazandığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Kekez, kazandığı araba ödülünü paraya çevireceğini ve ihtiyaçlarını karşılayacağını açıkladı.


Cahitoğlu; “Çıkma şansı en yüksek piyango”

Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu da şanslı vatandaşı kutlayarak, kazandığı ödülü iyi günlerde kullanmasını temenni ettiğini söyledi. Devlet Piyangosu’nun, çıkma olasılığı en yüksek piyango olduğunu ve son aylarda yapmış oldukları çalışmalarla piyango satışlarında ciddi artışların yaşandığını dile getiren Cahitoğlu, vatandaşlardan Devlet Piyangosu’na sahip çıkmalarını ve desteklemelerini rica etti.